


Светодиодный дюралайт Feron LED 2WAY белый 7000K
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двухжильный светодиодный дюралайт
Технические характеристики могут меняться в зависимости от партии
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70г |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категория | Лампи |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Угол рассеивания | 300° |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 100шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 90mA |
| Материалы | Алюміній-поліамід |
| Напряжение | AC 175-250 V В |
| Мощность | 12 W Вт |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 60mm х 118mm |
| Световой поток | 1200 Lm |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Формфактор | А60 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118293028 |
| Штрихкод | 4820118293028 |
| Якість світла | Ra > 90 |
- Цена: 73 ₴

