




Светодиодная лампа Feron LB-737 6Вт E14 4000K
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Светодиодная лампа Feron LB-737 6Вт домамированная
Расширение линейки ламп типа C37 "свеча" серии Standart
Преимущества и особенности светодиодной лампы LB-737 6Вт E14 4000K:
Технические характеристики могут меняться в зависимости от партии
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вес | 220г |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Енергоефективність | 75 Lm/W |
| Категория | Вологозахищені світильники |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 31 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коэффициент мощности | 0.7 |
| Цвет | Белый |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 120° |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 24шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 95mA |
| Материалы | Полікарбонат |
| Напряжение | AC 220-240 V В |
| Мощность | 11W Вт |
| Пікова сила світла | 263 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 25000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 190mm х 113mm х 40mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Световой поток | 825 Lm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | Овальний |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 5904405540947 |
| Штрихкод | 5904405540947 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 366 ₴

