




Стерео колонки HAVIT HV-SK763 USB RGB Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стерео колонки HAVIT HV-SK763 USB 6W з підсвіткою. Це компактні колонки, призначені для підключення до комп'ютера, ноутбука або до мобільного пристрою. Для підключення колонок використовуйте кабель зі штекером AUX (3.5мм), а для живлення та підсвітки необхідно підключити кабель в USB порт. Вони не займуть багато місця на робочому столі і впишуться в будь-який інтер'єр завдяки оригінальному дизайну.
При перегляді фільмів чи при прослуховуванні музики ви відчуєте все багатство звукової палітри, адже вони добре передають, як високі так і низькі частоти (бас).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB 2.0, AUX (3.5мм) |
| Входное напряжение | DC5V |
| Габаритні розміри | (65mm х 80mm х 100mm) х2 |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Диаметр динамика | 52мм x 2 |
| Діапазон частот | 120Hz-18kHz |
| Питание | USB |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Цвет | Черный |
| Материалы | Пластик |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Мощность | 3W x 2 (RMS) Вт |
| Подсветка | RGB |
| Штрих-код | 6939119046446 |
| Штрихкод | 6939119046446 |
- Цена: 417 ₴

