




LED прожектор VIDEX F2e 10W 5000K
LED прожектор VIDEX 10W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 95x84x15.5мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим атмосферним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного - 90Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 900Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Вільний дріт |
| Вес | 145г |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категория | Прожектори |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Цвет | Белый |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 96° |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 50mA |
| Материалы | Алюміній |
| Напряжение | AC 180-265 V В |
| Мощность | 10 W Вт |
| Пікова сила світла | 481 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Рабочая температура | -30°C ~ + 50°С |
| Розміри | 95mm x 84mm x 15.5mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Световой поток | 1000 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246480369 |
| Штрихкод | 4820246480369 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 208 ₴


