




Галогенна лампа Feron HB6 JCD 20Вт цоколь G4
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Капсульна галогенна лампа. Використовується для основного та декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цвет | Белый |
| Тип лампы | Галогенная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 555г |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Категория | Трекові світильники |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Угол рассеивания | 36° |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 150mA |
| Материалы | Алюміній |
| Напряжение | AC 100-265 V В |
| Мощность | 30 W Вт |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 50°С |
| Розміри | 78mm х 178mm х 200mm |
| Световой поток | 2400 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118299389 |
| Штрихкод | 4820118299389 |
| Якість світла | Ra > 90 |
- Цена: 886 ₴


