


LED лампа VIDEX Filament A60FF 08W E27 1200K
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна фітолампа VIDEX - ідеальний вибір для стимулювання росту та подальшого розвитку рослин.
Призначений для всіх видів рослин.
Універсальне рішення, що створює найбільш сприятливі умови:
- для вирощування розсади
- для освітлення декоративних рослин
- для освітлення рослин у зимовий період або в умовах недостатньої кількості природного світла
Використання світлодіодної фітолампи дозволяє отримати необхідний спектр освітлення.
Завдяки використанню світлодіодів різного світлового спектру забезпечуютьсь потреби для всіх видів рослин.
Синій спектр - впливає на розвиток кореневої системи.
Червоний спектр - стимулює процеси фотосинтезу та розмноження рослин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Категория | Фітолампи |
| Класс энергопотребления | B |
| Код УКТЗЕД | 8539 52 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Колірна температура світла | 1200K (біколорна) |
| Угол рассеивания | 360° |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 72mA |
| Материалы | Скло |
| Напряжение | AC 198-242 V В |
| Особенности | Фітолампа |
| Мощность | 8 W Вт |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 60mm х 105mm |
| Световой поток | 14 umol/s |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Формфактор | А60 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118299341 |
| Штрихкод | 4820118299341 |
| Якість світла | Ra > 40 |
- Цена: 140 ₴

